On-line katalog

> VSTUPTE DO ON-LINE KATALOGU <

Katalog Tritius
Katalog Tritius je moderní český webový katalog. Nová verze on-line katalogu CARMEN 2.5 má modernější a přehlednější podobu a čtenáři jistě ocení rychlejší odezvu při vyhledávání ve všech fondech knihovny. On-line katalog Carmen 2.5 umožňuje vyhledávat informace o knihách, časopisech a dalších dokumentech v celém knihovním fondu. Vyhledávání v on-line katalogu jednoduše začnete napsáním vyhledávaného slova do vstupního pole a stisknutím tlačítka Hledej. Carmen je jako vyhledávací nástroje Google nebo Yahoo!, již nemusíte vyplňovat vstupní pole Autor, Titul nebo Klíčové slovo.

Každý čtenář knihovny je majitelem vlastního čtenářského konta, kde může sledovat stav a historii výpůjček, přehled rezervací, platby, upomínky, vytvářet a editovat svůj vlastní seznam oblíbených dokumentů. Můžete si změnit heslo pro přihlášení, změnit osobní údaje, které jste uvedli při registraci, zadat elektronickou adresu, kam vám mají být odesílány zprávy z knihovny (rezervace, upomínky apod.).

Registrovaný čtenář může provádět rezervace vyhledaných dokumentů, vyjadřovat se v diskusi k jednotlivým dokumentům, hodnotit dokumenty.
On-line katalog umožňuje díky technologii RSS sledovat přidané tituly do katalogu, aniž byste museli opětovně katalog navštěvovat a vyhledávat vámi žádané informace.
On-line katalog CARMEN 2.5 se přizpůsobí velikosti obrazovky, a tak umožňuje vyhledávání i uživatelům mobilních telefonů a tabletů.

> VSTUPTE DO ON-LINE KATALOGU <